Geri Dön

Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosu | Mucize Doktor başrol oyuncuları

Fox TV ekranında yayınlanan Mucize Doktor dizisi bu akşam yeni bölüm ile ekrana gelecek. Diziyi yayınlanmaya başladığı günden bu yana takip eden vatandaşlar oyuncu kadrosu ve dizinin konusuna hakim olsa da diziye yeni başlayan izleyiciler Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosunu araştırmaya devam ediyor. Peki Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor.

Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosu | Mucize Doktor başrol oyuncuları

Perşembe akşamları Fox TV ekranında yayınlanan Mucize Doktor dizisi yeni bölümleri ile aynı gün ve saate izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Mucize Doktor dizisine yeni başlayan izleyiciler Muciz Doktor dizisinin konusu ve oyuncu kadrosunu araştırmaya devam ediyor. Otizm'li bir doktor olan Ali Vefa'nın Berhayat Hastanesinde gösterdiği üst düzey performans çalışan tüm doktorları etkiliyor. Peki Mucize Doktor konusu ve başrol oyuncuları kimler...

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Taner Ölmez (Ali)

Onur Tuna (Ferman)

Sinem Ünsal (Nazlı)

Hazal Türesan (Beliz)

Özge Özder (Kıvılcım)

Murat Aygen (Tanju)

Fırat Altunmeşe (Demir)

Hayal Köseoğlu (Açelya)

Bihter Dinçer (Selvi)

Korhan Herduran (Güneş)

Reha Özcan (Adil)

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Savant sendromlu deha Ali Vefa’nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç’in Başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi’nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar.

Ama havaalanında meydana gelen bir kaza Ali’yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır.

Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali’nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar…

Önyargılar kırılabilir mi?

Hayaller gerçek olabilir mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya çok net Ayasofya mesajıSon dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Botan Çayı Beğendik Köprüsü'nün açılışına video konferansla katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan törende yaptığı konuşmada Ayasofya'nın ibadete açılmasıyla ilgili, 'Haklı kararlılığımızın sonucu olarak ibadete açtık. Kimin ne dediğine değil milletimizin ne istediğine göre bu kararı aldık' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber