Geri Dön
GündemMucize Doktor yeni fragman | Ali'den büyük hata

Mucize Doktor yeni fragman | Ali'den büyük hata

Mucize Doktor 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Mucize Doktor yeni bölümünde Ali, büyük sırrı ağzından kaçıracak. Nazlı bu durumdan nasıl etkilenecek? İşte Mucize Doktor 8. yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Mucize Doktor yeni fragman | Ali'den büyük hata

 Perşembe akşamları yayınlanan Mucize Doktor yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de FOX TV'de ekrana gelecek. Mucize Doktor yeni bölümünde Ali, markette yaşadığı olay karşısında hissizdir. Oysa tecrübe etmesi gereken yeni duygular vardır. Nazlı ona farkında olmadan yardım eder ama onun da başında büyük bir dert vardır; Tanju'nun gözetiminde, bir saldırganı tedavi etmek zorundadır. Bunu yaparken geçmişiyle yüzleşir. Günün sonunda, hastanede bir kez daha kozlar paylaşılacaktır.

MUCİZE DOKTOR FRAGMAN

 

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-9 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet