Geri Dön

Muhteşem İkili 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Barca tehlikede

Muhteşem İkili 11. bölüm için nefesler tutuldu. MKC, Barca'yı bulabilecek mi? Barca ise kurtulmak için kritik bir plan yapıyor. MKC'nin rahatsızlığı ise durumu iyice zorlaştırmaktadır. İşte Muhteşem İkili 11. bölüm fragmanları

Muhteşem İkili 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Barca tehlikede

Kanal D'nin heyecanla takip edilen dizisi Muhteşem İkili 11. bölüm fragmanlarını yayınladı. Salı akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde Barca kurtulacak mı?

MUHTEŞEM İKİLİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Barca, kapatıldığı yerden kaçmak için plan yapıyor!

Profesör'ün yakaladığı Barca, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için plan yapar. Kendisini tutan adamları alt etmek için bildiği bütün numaraları kullanır. MKC ise bir taraftan Barca'yı kurtarmak için uğraşırken bir tarafta da rahatsızlığı ile baş etmek zorundadır. Yüksel Müdür'ün istememesine rağmen Barca'yı kurtarma operasyonuna katılır fakat vurulmasından sonra eski gücünü toplayamayan MKC için işler yolunda gitmez. Feridun, oğlunun kaçırılmasından sonra yıkılmıştır. Barca için yapılan operasyon başarılı olabilecek mi? Barca'nın kaçma planı işe yarayacak mı?

MUHTEŞEM İKİLİ 11. BÖLÜM 2. FRAGMANI

MUHTEŞEM İKİLİ 11. BÖLÜM FRAGMANI

Sağlık Bakanı Koca'dan Avrupa karşılaştırması: Tedbirleri en erken alan bizizSağlık Bakanı Fahrettin Koca: Video, Koronavirüse karşı alınan tedbirleri, Avrupa bazında gün gün gösteriyor. Avrupa ülkeleri içinde tedbirleri en erken alan biziz. İzolasyonda başarılı olursak, erken tedbir avantajından tam olarak yararlanabiliriz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber