Geri Dön
GündemMuhteşem İkili 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem İkili 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Muhteşem İkili 11. son bölümüyle heyecan dolu bir bölüme sahne oldu. Salı akşamları izleyicisinin karşısına çıkan Muhteşem İkili son bölümde Barca kaçırıldı. Peki Muhteşem İkili 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem İkili 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Muhteşem İkili son bölümüyle heyecan verici bir bölümü daha geride bıraktı ve gözler yeni bölüme çevrildi. Sevilen dizi Muhteşem İkili 12. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

MUHTEŞEM İKİLİ 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barca, Profesör tarafından kapalı bir zindanda tutulurken MKC, hastalığıyla boğuşmaktadır. Ameliyat olması için vakti olmayan MKC, yaşamı pahasına Barca’yı bulmak için yola koyulur.

Profesör, Barca’nın gizli görevde arkasında kim olduğunu öğrenmek için emniyetten bir köstebeğe ihtiyaç duyar. Birimdeki en zayıf halka Ahsen’dir. Profesörün artık Muhteşem İkili’nin yanında bir müttefiki vardır.

Telefona bakarken kaza yapmıştı, işine son verildi!Manisa’da, geçen ay cep telefonuyla ilgilenirken önündeki otomobile çarparak, kullandığı otobüste bir yolcunun yaralanmasına neden olan Manisa'nın tek kadın şoförü Fatma Güngör'ün (49) işine son verildi. Güngör'ün yaptığı kaza anı ise halk otobüsünün güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet