Geri Dön
GündemMuhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlıyor?

Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlıyor?

Ekranların merakla beklenen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem için heyecan dorukta. Yayınlanan fragmanlar ile gündeme bomba gibi düşen Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlıyor? İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem ilk bölüm fragmanları ve detayları...

Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlıyor?

STAR TV'nin çok yakında başlaması beklenen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi için yeni fragman yayınlandı. Beren Saat, Hülya Avşar gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi Kösem Sultan ne zaman başlayacak merak konusu. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem fragmanları ve ayrıntılar..

Dizi, ilk olarak Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen Mipcom Fuarı’nda görücüye çıktı. Ekim ayında başlaması beklenen dizide Mipcom’dan gelen haberlere göre Kasım ayına kaldı. Dizinin seçimlerden sonraki hafta ekranda olması planlanıyor.

Yapımcılığını Tims Productions’ın üstlendiği dizinin başrollerini, Beren Saat, Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Berk Cankat, Sinan Tuzcu , Tülin Özen, Erkan Kolçak Köstendil, Nadir Sarıbacak ve Kadir Doğulu gibi isimler paylaşacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 4. TANITIM

Muhteşem Yüzyıl: Kösem, ilk 8 bölüm Kösem Sultan’ın gençliğini 17 yaşındaki Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandıracak. Beren Saat ise senaryo gereği diziye 9. bölümden sonra dahil olacak. Dizinin ilk bölüm çekimleri Yunanistan’ın Sakız Adası’nda devam ediyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisindeki oyuncular ve karakteleri ise şöyle:

Beren Saat (Kösem Sultan), Ekin Koç (Sultan 1. Ahmet), Berk Cankat (Alex), Hülya Avşar (Safiye Sultan), Alma Terzic (Handan Sultan), Erkan Kolçak Köstendil (Şahin Giray Han), Kadir Doğulu (Mehmet Giray Han), Mete Horozoğlu (Zülfikar), Sahra Şaş (Dilber), Aslıhan Gürbüz (Halime), Tolga Tuncer (Nasuh), Levent Yılmaz (Şeyhülislam Mustafa), Nurinisa Yıldırım (Dudu Hatun), Zeljko Erkıc (Enzo), Esra Dermancıoğlu (Cennet), Mehmet Kurtuluş (Derviş Mustafa).

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 3. TANITIM

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 2. TANITIM