Geri Dön

Murat Övüç nereli, Murat Övüç kim?

Sosyal medya platformu Instagram'da 2,4 milyon takipçisi bulunan Murat Övüç çok konuşulmaya devam ediyor. Bugün Twitter'da en çok konuşulanlar listesine giren Murat Övüç kimdir? Murat Övüç nereli? İşte sosyal medyada ün kazanan Murat Övüç hakkında merak edilenler...

Murat Övüç nereli, Murat Övüç kim?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Murat Övüç, Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanıyor. Bugün Twitter'da da gündem olan Murat Övüç, sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edildi. Peki Murat Övüç kimdir, nerelidir? İşte Murat Övüç biyografisi...

MURAT ÖVÜÇ KİMDİR?

Murat Övüç 1968 yılında Van’da dünyaya geldi. Partevniyal Lisesi'ni bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü'nde okudu. Üç ablası ve bir abisi olan Murat Övüç, 5 kardeşin en küçüğü. 7 yıllık evliliğinden 19 yaşında bir oğlu olan Murat Övüç, Beyoğlu'nda otel ve restoran işletiyor.

Tüm bunların yanı sıra yönetmenliğini Sedat Kapurtu’nun üstlendiği, 17 Ağustos 2018 tarihinde vizyona giren Benim Adım Osman isimli komedi filminin oyuncu kadrosunda yer almıştı.

Taksim'de durduruldu! Kimliği anlaşılınca polis alarma geçtiBeyoğlu'nda koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan denetimlerde, temaslı kişi olduğu ve evde karantinada bulunması gerektiği tespit edilen özel halk otobüsü şoförü, ambulansla hastaneye götürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber