Geri Dön
GündemMustafa Küçük kimdir, ne iş yapıyor? Mustafa Küçük kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Mustafa Küçük kimdir, ne iş yapıyor? Mustafa Küçük kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Mustafa Küçük'ün yaşamı araştırılan konular arasında yer alıyor. Forbes dergisi, 2021 yılı dünyanın en zenginleri listesini açıkladı. Mustafa Küçük, Forbes dergisinin yayınladığı listeye 1517 sıradan giriş yaptı. Peki Mustafa Küçük kimdir, ne iş yapıyor?

Mustafa Küçük kimdir, ne iş yapıyor? Mustafa Küçük kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Mustafa Küçük kimdir? sorusunun cevabı merak ediliyor. 2021 yılı dünyanın en zenginleri listesini Forbes yayınlandı. Türkiye'den listeye giren isimler oldu. Mustafa Küçük, Forbes listesinde yer alan Türk isimlerden biri oldu. Mustafa Küçük hayatı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Mustafa Küçük ne iş yapıyor, kaç yaşında?

MUSTAFA KÜÇÜK KİMDİR?

Mustafa Küçük, 1963 yılında Malatya'da doğdu.

1988 – 2001 yılları arasında, Taha Grubu içerisinde, çeşitli şirketlerin kuruluşunda, Genel Müdürlük ve Taha Holding Genel Koordinatörlük görevini yürütmüştür. 2001 yılından beri LC Waikiki Grubunun CEO görevini yürütmektedir.

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet