Geri Dön
Gündem‘Namus meselesi’ diye eşini vurdu

‘Namus meselesi’ diye eşini vurdu

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Ahmet Korkmaz’ın pompalı tüfekle vurduğu Ceylan Korkmaz(35), hastaneye götürülürken hayatını kaybetti.

Ceylan Korkmaz, iddiaya göre önceki gün, çocuklarını almak için okula gittiği sırada eşi Ahmet Korkmaz’ın pompalı tüfekli saldırısına uğradı. Ağır yaralanan genç kadın hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunduğu gerekçesiyle Şanlıurfa’ya sevk edilen Korkmaz, Şanlıurfa’ya götürülürken yolda hayatını kaybetti. Cinayetle ilgili çalışma başlatan polis, Ceylan Korkmaz’ın eşi Ahmet Korkmaz ile Sezer Korkmaz, Nevzat Korkmaz, Tahsin Korkmaz ve Polat K.’yı gözaltına aldı. Ahmet Korkmaz’ın ifadesinde cinayeti namus meselesi yüzünden işlediğini itiraf ettiği öğrenildi. Ahmet Korkmaz, Sezer Korkmaz, Nevzat Korkmaz ve Tahsin Korkmaz tutuklanarak cezaevine konulurken, Polat K. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sağlıklı diye yiyoruz fakat içindeki bu maddeleri kimse bilmiyor!Gıda katkı maddeleri, birçok kişinin eksik ya da yanlış bildiği konulardan biri. Sağlıklı sanarak tükettiğimiz yiyeceklerde bile birden çok gıda katkı maddesi bulunuyor. Gıda Mühendisi Ebru Akdağ, buna örnek olarak bir muzun içerisinde gizlenen katkı maddelerini gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler