Geri Dön

Nejat Uygur son yolculuğuna uğurlandı

Usta tiyatrocu Nejat Uygur, son yolculuğuna uğurlandı. Tabutun cenaze aracına getirilişi sırasında yaşan izdihamda Nejat Uygur'un eşi Necla Uygur ve İstanbul Büyükşehir belediye Başkanı Kadir Topbaş ezilme tehlikesi geçirdi. Topbaş izdiham sırasında Necla Uygur'a yardımcı oldu

Nejat Uygur son yolculuğuna uğurlandı

Usta tiyatrocu Nejat Uygur, son yolculuğuna uğurlandı.
İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybeden usta sanatçı Nejat Uygur’un cenazesi Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen törenin ardından Teşvikiye Camii’ne getirildi. Burada düzenlenen cenaze törenine, Uygur’un eşi Necla Uygur, oğulları Behzat, Süheyl, Ahmet, Süha ve Kemal Uygur, torunları ve yakınları ile Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Milli Takım eski Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Haldun Dormen, Erhan Yazıcıoğlu ve Müjdat Gezen’in de aralarında bulunduğu sanat dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
Düzenlenen törenin ardından Uygur’un cenazesi, Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.


Maske uyarısı yapan sağlık çalışanını darp eden kişi gözaltına alındıKahramanmaraş'ta maske takma uyarısında bulunan filyasyon ekibinde görevli diş hekimini darbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber