Geri Dön
GündemNoterler yarın açık mı? 28-29 Ekim'de noterler çalışacak mı?

Noterler yarın açık mı? 28-29 Ekim'de noterler çalışacak mı?

Noterler yarın açık mı sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Hafta başında noterde işi olan vatandaşlar 29 Ekim tatili öncesinde işlemlerini halletmenin hesaplarını yapıyor. Peki Noterler 28-29 Ekim tarihlerinde hizmet verecek mi?

Noterler yarın açık mı? 28-29 Ekim'de noterler çalışacak mı?

Noterler yarın açık mı sorusu sıkça araştırılan konu başlıkları arasında yer almaya devam ediyor. 29 Ekim tatili nedeniyle yarın tüm kamu kurum ve kuruluşları öğleye kadar mesaiye devam edecek. 29 Ekim'de ise resmi tatil olması nedeniyle kamu kurum ve kuruluşları hizmet vermeyecek.

NOTERLER YARIN AÇIK MI?

29 Ekim tatili öncesinde işlemlerini halletmek isteyen vatandaşlar noterler yarın açık mı sorusuna yanıt arıyor. Tüm kamu kurum ve kuruluşları yarın öğeleye kadar çalışacak. Öğleden sonra ise 29 Ekim tatili başlayacağı için 1,5 gün noterler hizmet veremeyecek.

 

Yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli?Yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli? Öncelikle yatırım yapacağınız tutarın tasarruf için ayırdığınız tutar olmasına özen gösterin. Çünkü yatırım araçlarının fiyatlarında oluşabilecek geri çekilmeler sonrası yaşayacağınız kayıplardan gündelik hayatınızın çok fazla etkilenmemesi önemli olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet