Geri Dön

O gençten açıklama: Üsse gizlice girdiğim doğru değil

İncirlik Üssü'nde görevli ABD'li askerleri ziyaret eden  Hollywood yıldızlarıyla düzenlenen etkinlikte fotoğraf çektiren Türk genci,  sosyal paylaşım sitesinde 'üsse gizlice girdiği' yönünde kendisi adına yapılan  paylaşımların doğru olmadığını öne sürdü.

O gençten açıklama: Üsse gizlice girdiğim doğru değil

Sarıçam ilçesindeki İncirlik Üssü'nde görevli ABD'li askerler düzenlenen bir etkinlikte "Kaptan Amerika" filminin aktörü Chris Evans, bir çok filmde rol alan aktris Scarlett Johansson, NBA oyuncusu Ray Allen, şarkıcı Craig Campbell ile bir araya geldi.

Etkinlikte, Hollywood yıldızlarıyla fotoğraf çektiren Mustafa Erdinç'in bir sosyal paylaşım sitesinde bu fotoğrafları yayınlayarak "Üsse gizlice girdiği" yönünde paylaşımda bulunduğu iddia edildi.

AA muhabirinin telefonla ulaştığı Erdinç, etkinliğe burada görevli bir yakınının refakatinde girdiğini, isminin nizamiye girişindeki kayıt defterinde yer aldığını belirtti.

Erdinç, sosyal paylaşım sitesinde kendisinin bu paylaşımı yapmadığını, tanımadığı birinin fotoğrafını çekip kendisi adına paylaşımda bulunduğunu öne sürdü.

Sosyal paylaşım sitesinin yöneticilerine ulaşarak yaşadığı sorunu anlattığını ifade eden Erdinç, "Görüşmemizden sonra sitedeki fotoğraflar ve yazılar kaldırıldı" dedi.

Öte yandan, polis ekipleri de yaptıkları araştırmada Erdinç'in İncirlik Üssü'ne yasal yollarla girdiğini belirledi.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 2 Aralık 2020 )Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu paylaştı. Türkiye'de son 24 saatte 183 bin 624 Kovid-19 testi yapıldı, 31 bin 923 kişinin testi pozitif çıktı, 193 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 5 bin 502 oldu, son 24 saatte 4 bin 821 kişinin Kovid-19 tedavisinin tamamlanmasıyla iyileşenlerin sayısı 414 bin 141'e yükseldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet