Geri Dön

O Hayat Benim 100. bölüm fragmanında şoke eden ayrılık! - İzle

Fox Tv ekranlarının beğenilerek takip edilen dizisi O Hayat Benim bomba bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. O Hayat benim yeni bölümde Efsun’un acısı kaldıramayacağı kadar büyüktür ve bebeğini kaybettiği için Bahar’ı suçluyordur. Sevilen dizi O Hayat Benim 100. bölüm ile sezon finali yapacak. İşte dizi hakkında son detaylar...

O Hayat Benim 100. bölüm fragmanında şoke eden ayrılık! - İzle

Başrollerini Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem'in paylaştığı O Hayat Benim, 100. bölümüyle sezona ara vermeye hazırlanıyor. Yayınlandığı günden beri ilgiyle izlenen O Hayat Benim'in sezon finalinde neler olacak? O Hayat Benim sezon finali bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00'de FOX'ta.

Başarılı oyuncu Ahu Sungur, üç sezondur rol aldığı ‘’O Hayat Benim’’e sezon finaliyle veda ediyor. 100 bölümdür Hülya karakterine hayat veren Sungur diziden, yuvası olarak gördüğü konağı ve Hülya’yı yakarak ayrılıyor.

Yaklaşık üç sezondur hayat verdiği, Hülya karakteriyle hem ağlatan, hem güldüren hem de herkesin hayatının bir yanına dokunan Sungur, canlandırdığı karakter için zaman zaman “Ah benim çılgın kadınım sana hayat vermek ne güzel bir bilsen’’ diyerek duygularını dile getiriyordu.

O HAYAT BENİM 100. BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Bahar ve Efsun bir yol ayrımındadır! Efsun’un acısı kaldıramayacağı kadar büyüktür ve bebeğini kaybettiği için Bahar’ı suçluyordur. Bahar ise mahkemenin hakkında vereceği hükmü beklerken, asıl büyük vicdan azabını Efsun’un başına gelenlerden dolayı çekmektedir. Sultan, Efsun’un acısına son vermek uğruna her şeyi göze almıştır. Bahar ile Efsun’u sonsuza dek düşman yapacak bir oyun tezgahlanmaya başlar. Ama hiçbirinin hesap etmediği bir şey vardır. Kenan nihayet gözlerini açmıştır ve intikam istiyordur! Atahan ailesi de içten bir çöküş yaşarken, kimse güvende değildir artık. Bahar, Efsun, Ateş, Arda… Ortalık yangın yerine dönerken, bu alevler hepsini yutmak üzeredir!

O HAYAT BENİM 100. SEZON FİNALİ FRAGMANI

O Hayat Benim 100. bölüm fragmanında şoke eden ayrılık - İzle

O HAYAT BENİM 99. SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahar’ın kaçışı ve Efsun’la Arda’nın onu yalnız bırakmayışı, iki kız kardeşi hiç olmadığı kadar yakınlaştırmaktadır. Herkes adına büyük fedakârlıklar gerektirir bu yolculuk... Ömer, Bahar’ı yirmi dört saat içinde yakalamak konusunda son derece kararlıdır. Ateş de peşindeki Ömer’i atlatıp Bahar’a kavuşabilmek için gözünü karartacaktır. Bahar’ın durumunu ve Sultan’ın yeğenleriyle ilgili zaafını kendi çıkarları için kullanacak insanlar türer dört bir tarafta. Atahan ailesi için de bir dağılma sürecidir sanki bu... Bahar ve Efsun’un yolculuğu, herkesin hayatının yeni dönemini başlatacak, beklenmedik olaylara gebedir. İki kardeşi yakınlaştıran bu süreç, belki de her şeyin sonu demektir aslında!

OYUNCU KADROSU

Keremcem
Ezgi Asaroğlu
Ceren Moray
Sinan Albayrak
Oya Başar
Süleyman Atanısev
Cem Kılıç
Ahu Sungur
Didem İnselel
Ozan Güler
Ecem Baltacı
Zerrin Sümer
Neslihan Acar
Nesime Alış
Cem Özer
Larissa Gacemer

Bakan Pekcan duyurdu: Almanya ile görüşmeler devam edecekTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, pandemi döneminde ihracatçının yanında olmak ve onları desteklemek adına ekstra gayret sarf ettiklerini söyledi. Pekcan, bu kapsamda 24 Ağustos itibarıyla Almanya ile başlayan sanal genel ticaret heyet görüşmelerinin Eylül sonuna kadar devam edeceğini bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber