Geri Dön

O Hayat Benim son bölümde Ganimet yangın çıkardı!

O Hayat Benim 130. bölüm ilei izleyenleri ekrana kilitledi. O Hayat Benim'de Arda'yı kurtarabilmek için harekete geçen Efsun, yine zor bir yola girdi. Zeynep'in planları alt üst olmak üzereydi. Volkan ise Zeynep'in üzerindeki oyunlarını sürdürmektedir. O Hayat Benim'de Ganimet'in çıkardığı yangın bölüme damga vurdu.

O Hayat Benim son bölümde Ganimet yangın çıkardı!

Başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Oya Başar, Sinan Albayrak, Ahu Sungur, Ozan Güler, Beril Kayar, Zerrin Sümer ve Cem Özer’in paylaştığı O Hayat Benim 130. bölümü ile 25 Nisan Salı akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de ekrana geldi.

O HAYAT BENİM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

O HAYAT BENİM 130. BÖLÜM ÖZETİ

Efsun ve Arda’nın boşanma davası görülürken içeri sürpriz bir isim girer. Efsun’un bir an umutlanmasını sağlayan bu isim, ne yazık ki mutlu çiftin severek ayrılmasına mani olmayacaktır. Efsun ve Arda boşanır. Yine de kalpleri beraberdir. Zeynep’in onları ayırdıktan sonraki ilk eylemiyse Arda’yı hemen nikah günü alması için tehdit etmek olur. Böylece mesele uzamadan kapanacaktır.

Volkan’sa Zeynep ve Zühal’in karıştırdığı işleri artık öğrenmiştir. Zeynep tarafından reddedilmeyi içine sindiremeyen Volkan, Zeynep’in oynadığı oyunları bozabilecek midir? Kısmetsiz Mahallesi’ndeyse bir yangın tehlikesi yaşanır. Bu şok edici olayın failiyse Ganimet’tir! Peki Ganimet bunu neden yapmıştır? Nasıl paçayı bu işten sıyıracaktır? Bu sırada Zeynep’in planlarını alt üst eden bir gelişme yaşanır. Zeynep ne yapacağını bilemezken Volkan’dan gelen ikinci darbeyle şoke olur. Bu durum, Arda ve Efsun’u da beklenmedik olayların içine itecektir ve Efsun bir kez daha Arda’yı kurtarmak için kendini bir maceranın içinde bulacaktır! Bu kez ya her şey son bulacaktır ya da çift sonsuza kadar ayrılacaktır!

90 yaşında rekor denemesiRusya'da 90 yaşındaki Boris Grafov Mikhailovich, Rekorlar Kitabı'na girmek için 9'uncu kez 200 metreden bungee jumping yaptı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber