Geri Dön
GündemO Ses Türkiye 7. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

O Ses Türkiye 7. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

O Ses Türkiye 6. yeni bölümüyle ekranlara geldi. TV8 ekranında yayınlanan sevilen yarışma programında her sene olduğu gibi bu sene de iddialı yarışmacılar var. O Ses Türkiye'nin yeni bölümüne bir yarışmacının söylediği şarkı ile gözyaşlarını tutamayan Hadise'nin duygusal anları damga vurdu. Peki O Ses Türkiye 7. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

O Ses Türkiye 7. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

O Ses Türkiye 6. yeni bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Acun Ilıcalı'nın üstlendiği O Ses Türkiye'nin yeni bölümüne sesleri ile büyülecek olan yarışmacılar katılıyor. O Ses Türkiye 6. yeni bölümde bir yarışmacının Orhan Ölmez'in 'Damla Damla' şarkısını söylediği anlarda Hadise adeta duygusal anlar yaşadı. Hadise yarışmacının şarkısını bitirmesinin ardından samimi açıklamalarda bulundu. Güzel sanatçı şarkının kendisini eskiye götürdüğünü aşk'ın kendisi için zor olmadığı bir dönemi hatırlattığını dile getirdi.

O Ses Türkiye 7. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı

O SES TÜRKİYE 7. YENİ BÖLÜM TANITIMI

O Ses Türkiye 7. yeni bölüm tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Hayatını spora adadı, evlendiği gün bile maça gittiKonya'da emekli bilgisayar programcısı Murat Baydar (63), 51 yıldır birçok spor müsabakasının kaydını tutuyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler