Geri Dön

O Ses Türkiye finalisti Bartu Gülhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

O Ses Türkiye'de bugün final heyecanı var. Büyük bir rekabete sahne olan ve 6 kişinin finale kaldığı isimlerden biri de Murat Boz'un takımından Bartu Gülhan oldu. Peki O Ses Türkiye finalisti Bartu Gülhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

O Ses Türkiye finalisti Bartu Gülhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Bartu Gülhan, Still of the Night şarkısı ile dört jüri üyesini de çevirdi. Sesi ve tarzı ile kendine hayran bırakan Bartu Gülhan, Murat Boz'u seçti ve yarı finale kadar yükseldi. Aslen Trabzonlu olan Bartu Gülhan yarı final performansı ile halkında takdirini kazandı ve O Ses Türkiye'de finalist oldu. Bu akşam ekrana gelecek olan O Ses Türkiye finalinde yarışacak olan Bartu Gülhan, 27 yaşında olduğunu dile getirdi.

Murat Boz'u seçen yarışmacı Bartu Gülhan'ın jüri üyesinin belli olmasının ardından Acun Ilıcalı'da final için önemli bir adayı takımına kazandıran Murat Boz büyük bir avantaj elde etti sözleri ile Bartu Gürhan'ın ne kadar güçlü bir sesi olduğunu belli etmişti.

Pendik'te 20 yaşından küçük pazarcılara cezaTürkiye genelinde görülen corona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler genişletildi. Semt pazarlarında, marketlerde ve toplu alanlarda vatandaşlara maske takma zorunluluğu getirildi. Pendik Cumartesi pazarında zabıta ekiplerinin uyarılarını dikkate almayan eldivensiz çalışan pazarcılara ve yaşı 20'den küçük olan pazarcılara cezai işlem uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber