Geri Dön
GündemO Ses Türkiye'nin yeni sunucusu belli oldu! Bu akşam 2. tur başlıyor...

O Ses Türkiye'nin yeni sunucusu belli oldu! Bu akşam 2. tur başlıyor...

O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. 2.tur ile izleyici karşısına çıkacak olan O Ses Türkiye'nin yeni sunucusu ise Jess Molho. Peki Jess Molho kimdir?

O Ses Türkiye'nin yeni sunucusu belli oldu! Bu akşam 2. tur başlıyor...

TV8 kanalının büyük ilgi gören yarışması O Ses Türkiye, çekimlerine Acun Ilıcalı sunuculuğunda devam ediyordu. Fakat O Ses Türkiye ikinci tur tanıtımı kafaları karıştırdı. O Ses Türkiye'yi sunan Acun Ilıcalı yerini kime verdi işte cevabı...

O SES TÜRKİYE'DE 2. TUR HEYECANI

O Ses Türkiye 2. tur elemeleri ile bu akşam başlıyor. Birbirinden güçlü sesler yarışmaya devam edebilmek için kıyasıya bir rekabete girecekler...

O SES TÜRKİYE'NİN YENİ SUNUCUSU KİM?

O Ses Türkiye yarışmasının ikinci tur elemeleri başladı. TV8 kanalın sevilen programı O Ses Türkiye yeni tanıtımındaki sunucuyu görenler şaşırdı. O Ses Türkiye ikinci tur elemelerini Acun Ilıcalı yerine, Jess Molho sunacak. Peki Jess Molho kimdir?

JESS MOLHO KİMDİR?

O Ses Türkiyenin yeni sunucusu belli oldu Bu akşam 2. tur başlıyor...

Jess Molho (d. 4 Ekim 1976, İstanbul), Türk oyuncu ve sunucu.

Işık Lisesi'nden sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü'nü bitirmiş, Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde de Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 1994 yılından beri TV sunuculuğu yapmaktadır. Sihirli Annem, Çocuklar Duymasın, Dadı, Çarli İş Başında, Yaprak Dökümü, Mahşer, Sardunya Sokak, Acayip Hikayeler,Kardeş Payı, Köstebekgiller adlı dizilerde rol almış, Oryantal Star'ın da sunuculuğunu üstlenmiştir. "Süpürrr" isimli sinema filminde başrolü paylaşmıştır.Star TV'de yayınlanan Ünlüler Sirki adlı yarışma programında da trapez üzerinde gösteri yapmak üzere yarışmacı olarak bulunmaktadır.Son olarak Fox TV'de Prenses Perfinya adlı dizide oynamıştır.

Babası Türk Yahudisi, annesi İtalyandır ve kendisi ise çifte vatandaştır. Ünlüler sirkindeki başarısından dolayı da çok sevilen Jess Molho bu programla kariyerinin dönüm noktasını yaşamıştır. 989 bölüm "Yemek Bahane isimli sabah programını başarıyla sunmuş ve hemen ardından "Kabul Günü" isimli sabah programına başlamış hala sunmaktadır. Ayrıca Kanaltürk'te "Jess'le Hepsi 1 İnci" adlı "Adam Olacak Çocuklar" benzeri bir programı sunmaktadır. Ayrıca Türkmax kanalında İpek Durkal, Sena Keçeli, Turhan Alyakut ve Eyüp Kemal Sevinç ile Her Şey Tadında isimli uzun bir sabah - öğle kuşağı programı sunmaktadır. Bu program 2013 yılında 4.Antalya Televizyon Ödülleri komitesi tarafından "En İyi Gündüz Kuşağı Programı" ödülü almıştır. Şimdi ise TV8'de "O Ses Çocuklar" , "Aramızda Kalmasın" ve "Ninja Warrior", Türkmaxgurme'de "Mutfaktakiler"i ve 24 TV'de "Ortaya Konuşalım"ı sunmaktadır.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Ümraniye'de otomobil kaldırımdaki yayaya çarptıÜmraniye'de dört yol kesişiminde çarpışan otomobillerden biri savrularak önce kaldırımdaki yayaya daha sonra dükkana girdi. Kaldırımda yürüyen yaya kazayı ufak sıyrıklarla atlatırken, otomobilin yayaya çarptıktan sonra dükkana girdiği anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler