Geri Dön
GündemOgeday Girişken kimdir? Bir Litre Gözyaşı dizisinin Teoman'ı Ogeday Girişken

Ogeday Girişken kimdir? Bir Litre Gözyaşı dizisinin Teoman'ı Ogeday Girişken

Ogeday Girişken, Bir Litre Gözyaşı dizisinin kadrosuna katıldı. Survivor şampiyonu olan Ogeday Girişken Bir Litre Gözyaşı dizisinde Teoman karakterine hayat verecek. Peki Ogeday Girişken kimdir?

Ogeday Girişken kimdir? Bir Litre Gözyaşı dizisinin Teoman'ı Ogeday Girişken

Ogeday Girişken, bu akşam ekrana gelecek olan Bir Litre Gözyaşı dizisinin kadrosuna dahil oluyor. Survivor şampiyonları arasında yer alan Ogeday Girişken, Fenerbahçe kürek takımında oynayan Ogeday Girişken Survivor şampiyonu olduktan sonra ilk kez Bir Litre Gözyaşı dizisi ile ekrana geri dönecek. Peki Bir Litre Gözyaşı dizisinin Teoman'ı Ogeday Girişken kimdir?

OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

Ogeday Girişken, 1992 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Marmara Üniversitesi BESYO’da tamamlamıştır. Fenerbahçe kürek takımında lisanslı sporcu olan Ogeday, ülkemizi milli formayla temsil ediyor.

Litvanya'da yapılan U-23 Dünya Kürek Şampiyonası'nda Milli takım adına mücadele eden kürekçi Ogeday Girişken şampiyonayı 8. sırada tamamladı.

Kürek sporu içine girince “bana en yakın sporun bu olduğunu anladım” diyen Girişken, karşılaştığı zorlulukları “Ellerimiz çok acıyordu, su topluyordu, nasır bağlıyordu. Vücudumuzda çalışmayan kaslar, bu spor ile çalışmaya başlayınca ilk başta yürüyemez hale geldik.” sözleriyle dile getirdi. Kamplardan ötürü sosyal hayatının minimize olduğunu söyleyen Girişken, kürek sporunda önemli olan “kuvvetli çekmek” değil, aynı zamanda balans, teknik ve mental desteğinin çok önemli olduğunu söyledi.

Genç kıza mide bulandırıcı tacizin cezası belli olduBursa’da staj yaptığı iş yerine yaya olarak giden Gözde Şahinbaş’a (18) bakarak, kendisini tatmin eden Suriye uyruklu K.A. (15), cinsel taciz suçundan tutuksuz olarak yargılandığı davada 1 yıl 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Gözde Şahinbaş, “Karara itiraz edip daha fazla ceza alması için uğraşacağım. Kimse bu tür olaylara sessiz kalmasın. Utanmayın, korkmayın, cesaretli olun” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet