Geri Dön

ÖGG sınav sonuçları AÇIKLANDI... 87.dönem özel güvenlik sonuçları sorgulama sayfası için TIKLA!

Özel Güvenlik sınav sonuçları ile ilgili detaylar adayların gündeminde yer alıyor. 21 Haziran tarihinde gerçekleştirilen ÖGG sonuçları bugün açıklandı.87.dönem ÖGG sonuçlarının açıklanacağı sayfa ise araştırılıyor. İşte ÖGG sınav sonuçları ile ilgili ayrıntılar...

ÖGG sınav sonuçları AÇIKLANDI... 87.dönem özel güvenlik sonuçları sorgulama sayfası için TIKLA!

87.dönem Özel Güvenlik sonuçları heyecanla bekleniyordu. ÖGG 87. Temel Eğitim ve 63. Yenileme Eğitimi sınavı haziran ayında yapıldı. 23 Haziran 2020 tarihinde ise sınav soruları ve cevap anahtarı paylaşıldı. Adayların beklediği sonuçlar açıklandı. Peki ÖGSS sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

87.DÖNEM ÖGG SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı şu açıklamayı yaptı;

"21/06/2020 TARİHİNDE YAPILAN ÖZEL GÜVENLİK 87. TEMEL EĞİTİM VE 63. YENİLEME EĞİTİMİ SINAVI SONUCU 10/07/2020 TARİHİNDE AÇIKLANMIŞ OLUP, COVİD-19 TESTLERİ POZİTİF ÇIKAN VEYA TEMASLI OLDUKLARI GEREKÇESİYLE KARANTİNA ALTINDA BULUNUP YENİLEME UYGULAMALI ATIŞ SINAVINA KATILAMAYAN ADAYLARIN SINAV SONUÇLARI İLAN EDİLMEMİŞTİR.

23/06/2020 TARİHİNDE BAŞKANLIĞIMIZ WEB ADRESİNDE YAYIMLANAN A KİTAPÇIĞI 9’UNCU VE B KİTAPÇIĞI 18’İNCİ SORULARINA AİT CEVAP ANAHTARINDA MADDİ HATA OLDUĞU TESPİT EDİLMİŞ OLUP, SORULARA AİT DOĞRU CEVAP ŞIKKI (B) OLARAK DEĞERLENDİRİLMİŞTİR.

AYRICA, YAZILI SINAV SORULARINA İTİRAZLAR 24-26/06/2020 TARİHİNDEN TAMAMLANMIŞ OLUP, 13-15/07/2020 TARİHLERİ ARASINDA SADECE YAZILI SINAV SONUCUNA İTİRAZLAR DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR."

ÖZEL GÜVENLİK SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

Diyarbakır'da tezgah kurma kavgasıDiyarbakır'da kaldırımda tezgah kuran işportacılar arasında yer kapma nedeniyle çıkan silahlı, sopalı ve taşlı kavgada 5 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber