Geri Dön
GündemOGM kura sonuçları açıklandı! İşte il il sorgulama ekranı...

OGM kura sonuçları açıklandı! İşte il il sorgulama ekranı...

OGM işçi alım süreci devam ediyor. Adaylar ilk önce başvurularını tamamladı ardından da 29 Haziran 4 Temmuz arasındaki kura çekimlerini takip etti. Şimdi geldi sonuçların ilan edilmesine... Peki, OGM kura sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

OGM kura sonuçları açıklandı! İşte il il sorgulama ekranı...

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Orman Genel Müdürlüğü (OGM), taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 2 bin 80'i geçici, 3'ü daimi olmak üzere toplam 2 bin 83 işçi alımı yapılacağını belirtmişti. Sürecin artık yavaş yavaş sonuna gelinirken kura çekimi tamamlandı sıra sonuçların açıklanmasına geldi. Binlerce kişi şimdi "OGM kura sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?" diye soruyor.

KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Kura çekimi 29.06.2021-04.07.2021 tarihleri arasında oldu. Kuranın net tarihi ilgili bölge müdürlüğünün internet sitesinde yayınlandı. Sonuçlara Orman Bölge müdürlüklerinin internet sitelerine www.ogm.gov.tr den ulaşabilirsiniz.

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İşe alım süreci, Kura usulü sonrasında sözlü ve uygulamalı sınav şeklinde uygulanacaktır. (İlanın bulunduğu İşyeri hangi Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ise sözlü ve uygulamalı sınav o Orman Bölge Müdürlüğünce yapılacaktır.)

Adaylardan istenecek evraklar, evrak teslim tarihleri, sınav yeri, sınav tarihi ve İşe alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler Orman Bölge Müdürlükleri internet siteleri üzerinden ilan edilecektir.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Düzce'de 2 motosiklet çapıştı, 2 kişi ağır yaralandıDüzce'de 2 motosikletin çarpışması sonucu 2 kişi ağır yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler