Geri Dön
GündemÖğretmen 2. yeni bölüm fragmanı! Akif öğretmenden anlamlı konuşma

Öğretmen 2. yeni bölüm fragmanı! Akif öğretmenden anlamlı konuşma

Öğretmen 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV'nin yeni dizisi Öğretmen, ilk bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Dikkat çeken konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi gören Öğretmen dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Öğretmen dizisinin 2. bölümünde neler olacak? İşte Öğretmen 2. yeni bölüm fragmanı...

Öğretmen 2. yeni bölüm fragmanı! Akif öğretmenden anlamlı konuşma

Çarşamba akşamları yayınlanacak olan yeni dizi Öğretmen, dün izleyici karşısına çıktı. İlk bölümüyle beğeni toplayan Öğretmen dizisinin konusu ve oyuncuları oldukça merak ediliyor. Peki Öğretmen dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Akif öğretmen ve öğrenciler arasında yaşanan gerilim dolu anlar nasıl sonuçlanacak? Akif öğretmenin, öğrencilere karşı amacı ne olacak? İşte Öğretmen 2. yeni bölüm fragmanı...

ÖĞRETMEN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!

ÖĞRETMEN 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÖĞRETMEN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

İlker Kaleli
Ceren Moray
Serhat Kılıç
Afra Saraçoğlu
Serkan Keskin
Şerif Erol

 

 

AK Parti'li Turan: Fondaş muhaliflik Türkiye dışına hizmettirAK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, "Geçen hafta gördünüz. Amerika fonlarıyla hayata geçen medya kuruluşları gördük. Fondaş muhaliflik Türkiye dışına hizmettir. Fondaş muhaliflik Türkiye’ye hizmet etmemektir" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet