Geri Dön
GündemÖğretmen dayağı öğrenci kamerasında

Öğretmen dayağı öğrenci kamerasında

Sınıfta öğrencileri tokatlayarak döven öğretmen böyle yakalandı!..

Fatih'te bir ilköğretim okulunda fen bilgisine dersine giren öğretmenin öğrencilere şiddet uygulaması öğrenciler tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Fatih'te bulunan bir ilköğretim okulunda 'Fen Bilgisi' derslerine giren bir öğretmenin öğrencilere uyguladığı sert, zaman zaman şiddete dönüşen muamele öğrenciler tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Görüntülerde öğretmen masasına çağırdığı öğrenciyi azarlarken görünüyor. Bu sırada öğrencininin yüzünü gizlemeye çalıştığı görülüyor. Öğretmen bu kez ön sırada oturan bir öğrencinin yanına gidiyor ve şiddet olarak tanımlanabilecek muamelede bulunuyor.

Kulağını çektiği öğrencinin ensesine iki tokat atıyor ve yerine gönderiyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sitede köpek besleyen aileye silah ve palalı saldırı!Antalya’da Hilal Oktay Başaslan ve ailesine, iddiaya göre, site içinde sokak köpeklerine baktıkları gerekçesiyle komşuları, silah ve pala ile saldırdı. Başaslan, saldırı anından görüntüleri, sosyal medya hesabından “Eşime, kızıma ve bana balkondan silahla ateş edip ardından aşağı inip pala, sopa ve silah ile saldırdı. Ben kızıma koşarken, bir palalı, 'Seni burada keserim' diyor. Ölmemiz mi lazım" notuyla paylaştı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner