Geri Dön

Okay Köksal kimdir, kaç yaşında? 2019 Survivor Okay nereli?

Okay Köksal kimdir sorusu Survivor izleyicileri tarafından sıklıkla araştırılıyor. Bu sene Türkiye ve Yunanistan takımları arasındaki heyecanlı mücadeleye sahne olan Survivor'da gerilim hiç azalmazken, izleyiciler de yarışmacıları daha yakından tanımak istiyor. Peki Okay Köksal kimdir, kaç yaşındadır? 2019 Survivor Okay hakkında merak edilenler...

Okay Köksal kimdir, kaç yaşında? 2019 Survivor Okay nereli?

Survivor 2019 tüm hızıyla devam ederken izleyenler de yarışmacıları artık daha fazla tanımak istiyor. Peki Survivor Türkiye-Yunanistan mücadelesinin güçlü isimlerinden Okay Köksal kimdir?

OKAY KÖKSAL KİMDİR?

Okay Köksal, 31 yaşındadır ve Artvinlidir. 7 yaşında güreşe başlayarak spor hayatına başlayan Köksal, Ankara Tedaş kulübünde spor hayatına devam etti. Yurtdışı turnuvalarında birincilikler alan Okay Köksal'ın Avrupa şampiyonluğu ve dünya ikinciliği bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Kovid-19 aşısı yaptırdıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kovid-19 aşısı yaptırdı.Ankara Şehir Hastanesi'nde CoronaVac aşısının ilk dozunu yaptıran Oktay, tedbir amacıyla 15 dakika beklemesinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet