Geri Dön

Okullar ne zaman açılıyor? Tatil uzatıldı mı? Nisan ara tatil ne zaman?

17 Ocak'ta başlayan yarıyıl tatilinin son günü... Yarın milyonlarca öğrenci 2. dönem için ilk derslerine girecek. Deprem nedeniyle Elazığ'da tüm okullar, Malatya'da ise bazı ilçelerde okullar 1 hafta geç açılacak. Bu nedenle öğrenciler Okullar ne zaman açılıyor? Tatil uzatıldı mı? Nisan ara tatil ne zaman? sorusunu soruyor.

Okullar ne zaman açılıyor? Tatil uzatıldı mı? Nisan ara tatil ne zaman?

Yarıyıl tatili yarın son bulacak. 3 Şubat Pazartesi günü ilk ders zili çalacak. Elazığ'da tüm okullar ve Malatya'da birçok ilçe deprem nedeniyle eğitim öğretime 1 hafta geç başlayacak. Şimdi en çok sorulan soruların başında Okullar ne zaman açılıyor? Tatil uzatıldı mı? Nisan ara tatil ne zaman? geliyor.

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Elazığ ve Malatya illeri dışında diğer illerde eğitim-öğretim 3 Şubat 2020 tarihinde başlayacak.

İKİNCİ ARA TATİL OLAN NİSAN ARA TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK?

6-10 Nisan 2020 tarihleri arasında ikinci ara tatil verilecek (Hafta sonu tatilleri ile birlikte 9 gün) 13 Nisan'da başlayacak ikinci dönemin ikinci yarısı ise 19 Haziran’da tamamlanarak 11 haftalık yaz tatiline girilecek.

Organize suç örgütü operasyonunda yakalanan 41 kişiden 11'i tutuklandıKaraman'da polis ekiplerinin düzenlediği operasyonda organize suç örgütü üyesi oldukları iddiasıyla yakalanan 41 şüpheliden 11'i tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet