Geri Dön
GündemOkullar ne zaman kapanıyor? MEB, 15 tatil tarihini açıkladı

Okullar ne zaman kapanıyor? MEB, 15 tatil tarihini açıkladı

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 15 tatili ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)'ten müjdeli haber geldi ve sömestr tatili tarihi belli oldu. Milyonlarca öğrenci ve veliyi yakından ilgilendiren tarihe ve detaylara haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz...

Okullar ne zaman kapanıyor? MEB, 15 tatil tarihini açıkladı

2018-2019 Eğitim - Öğretim döneminin yarıyıl tatil tarihi belli oldu. MEB tarafından belirlenen 15 tatil için heyecan dorukta. Sömestr'a az bir süre kala öğrencilerin merakla beklediği karne günü tarihi...

15 TATİL NE ZAMAN?

Milli eğitim Bakanlığının açıkladığı takvime göre 18 Ocak 2019 Cuma günü 15 Tatil başlayacak. 4 Şubat 2019 günü ise ikinci kanaat dönemi başlayacak.

YAZ TATİLİ NE ZAMAN?

14 Haziran 2019 tarihinde okullar Yaz tatiline girecek. 16 Eylül 2019 Pazartesi günü ise yeni Eğitim- Öğretim dönemi başlayacak.

Malatya'da ölen iki kişinin cenazeleri karıştı, aileleri şaşkınlık yaşadıMalatya Eğitim Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybeden biri kadın 2 kişinin cenazeleri karıştı. Karışıklık, ölen kadını son kez görmek isteyen aile bireylerinin tabutu açmasıyla ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet