Geri Dön

Okullar tatil edilecek mi?

Velilerin merakla beklediği bu sorunun yanıtı henüz valilikten gelmedi. Veliler ise öfkeli.

Türkiye kara teslim oldu. Yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle bazı illerde eğitime ara verildi. İstanbul'da ise Valilik tarafından henüz okulların tatil edilmesi ile ilgili her hangi bir açıklama yapılmadı.

Çocuklarını okullara servis araçlarıyla gönderen veliler ise zor anlar yaşadı. Servis araçlarının yollarda kalması nedeniyle çocuklar okullara ulaşamadı. Veliler ise okulların tatil edilmemesine tepkili.


HANGİ İLLERDE OKULLAR TATİL?

Bir çok il yoğun kar nedeniyle tatil kararı aldı. 6 ilden gelen tatil kararı velileri rahatlattı. İşte eğitime ara veren iller.


İstanbul'da dün akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı etkisini artırarak devam etti. Kent beyaza bürünürken, İstanbul Valiliği tarafından henüz okulların tatil edilmesi ile ilgili her hangi bir açıklama yapılmadı.

Dünyaca Ünlü Aktör Aamir Khan Niğde’de1994 ABD yapımı Forrest Gump filminin uyarlaması olan "Laal Singh Chaddha" filmini koronavirüs salgını nedeniyle Hindistan’da yarıda bırakan ünlü aktör Aamir Khan, kalan çekimlerini tamamlamak için Niğde'de yer baktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber