Geri Dön
GündemOn Numara çekiliş sonuçları! 30 Mart 2020 Pazartesi...

On Numara çekiliş sonuçları! 30 Mart 2020 Pazartesi...

On Numara çekiliş sonuçları dün akşam belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen On Numara çekiliş sonuçları için arayış hız kesmiyor. 921. Haftasını yaşayan On Numara çekilişinde büyük ikramiye Tekirdağ'a çıktı. Peki hangi numaralar kazandırdı? İşte 30 Mart On Numara çekiliş sonuçları...

On Numara çekiliş sonuçları! 30 Mart 2020 Pazartesi...

Pazartesi günleri gerçekleştirilen On Numara çekilişinin sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından canlı yayınla gerçekleştirilen On Numara çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu. İşte 30 Mart On Numara çekilişine dair ayrıntılar...

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI (30 MART 2020)

On Numara çekiliş sonuçları 30 Mart 2020 Pazartesi...

10 bilen kişi sayısı : 1
9 bilen kişi sayısı : 89
8 bilen kişi sayısı : 1.840
7 bilen kişi sayısı : 17.922
6 bilen kişi sayısı : 107.572
Hiç bilmeyen kişi sayısı : 146.126

Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 416.164,55 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 3.118,30 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 150,85 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 22,05 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 3,90 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 3,60 TL

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

On Numara
On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

Alevlerin arasında can pazarı! 5'inci kattaki daireden alt kata sarkarak kurtulduDenizli Pamukkale ilçesinde 5’inci kattaki evinde çıkan yangında mahsur kalan Ahmet Ferruh Erdurur, alt kattaki dairenin balkonuna sarkarak kurtuldu. Vücudunda yanıklar oluşan Erdurur, hastanede tedaviye alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet