Geri Dön
GündemOn Numara çekilişi bu akşam saat kaçta? 24 Şubat On Numara çekilişi

On Numara çekilişi bu akşam saat kaçta? 24 Şubat On Numara çekilişi

On Numara çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Binlerce vatandaş tarafından umut kapısı olarak görülen On Numara çekilişi her hafta Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen On Numara çekilişinde on bilen 3 talihli büyük ikramiyenin sahibi oldu. Peki On Numara çekilişi saat kaçta?

On Numara çekilişi bu akşam saat kaçta? 24 Şubat On Numara çekilişi

Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Pazartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği On Numara'nın 916. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. On bilen talihliler büyük ikramiyenin sahibi olacak. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen On Numara'nın 915. hafta çekilişinde on bilen 3 talihli büyük ikramiyenin sahibi oldu. Talihliler Edirne, İstanbul ilçelerinden çıktı.

On Numara çekilişinde on bilen 3 talihli 203.345,30 TL, 9 bilen 98 kişi 4.150,60 TL, 8 bilen 1.946 kişi 209,10 TL, 7 bilen 20.716 kişi 28,05 TL, 6 bilen 129.796 kişi 4,70 TL ve son olarak hiç bilemeyen 241.948 kişi 3,20 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

ON NUMARA ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM SAAT KAÇTA?

On Numara çekilişi bu akşam saat 21:15'ten itibaren Milli Piyango Canlı çekiliş sayfası üzerinden takip edilebilecek.

Oyunun Özellikleri

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN KAZANDIRAN NUMARALARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yasağa aldırış etmediler! Bugün de devam etti...İstanbul Valiliği'nce İstanbul'daki ormanlara giriş çıkışlara, hatta orman alanlarının yakınlarına yaklaşmak bile yasaklandı. Belgrad Ormanı Fatih Çeşmesi Tabiat Parkı'nda ise araç giriş çıkışları devam ederken gelenler mangal yaktı. Sultangazi Kent Ormanı'na gelenlerse polis ve zabıta ekiplerince tek tek uyarılarak ormandan çıkarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet