Geri Dön

24 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango Online üzerinden On Numara çekiliş sonucu sorgulama

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Her hafta Pazartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği On Numara'nın 4. çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. 10 bilen 1 talihli büyük ikramiye tutarı olan 304.943, 40 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu. 24 Ağustos On Numara çekilişinde oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiklerini öğrenebilecek. İşte On Numara bilet sorgulama ekranı...

24 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango Online üzerinden On Numara çekiliş sonucu sorgulama

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Pazartesi günleri noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği On Numara çekilişinde 10 bilen bir talihli büyük ikramiyenin sahibi olurken hiç bilemeyen vatandaşlar bile ikramiye kazanma fırsatı yakaladı. 24 Ağustos On Numara çekilişinde 9 bilen 47 kişi 3.417,75 TL, 8 bilen 872 kişi 230.35 TL, 7 bilen 8.602 kişi 44.35 TL, 6 bilen 51.480 kişi 7.80 TL ikramiye sahibi oldu. Bunun yanı sıra 0 bilen 77.041 kişi 7.25 TL tutarında ikramiye sahibi oldu.

MİLLİ PİYANGO ONLİNE ÜZERİNDEN BİLET SORGULAMA

24 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları açıklandı Milli Piyango Online üzerinden On Numara çekiliş sonucu sorgulama

Görüntü dünyayı çalkaladı! SİHA vurdu, bir başka drone...Dağlık Karabağ savaşının beşinci gününe girilirken, cephe hattında patlama sesleri kesilmiyor. Azerbaycan'a ait bir silahlı insansız hava aracının bir tank mevzisini yok ettiği görüntü ise, sosyal medyada hızla yayıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber