Geri Dön

On Numara çekilişinde kazandıran numaralar açıklandı! 16 Kasım On Numara çekiliş sonuçları...

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Pazartesi ve Cuma akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği On Numara çekilişinde dün akşamın kazandıran numaraları belirlendi. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği On Numara çekilişinde dün akşamın kazandıran numaraların belirlenmesinin ardından vatandaşlar oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini araştırmaya başladı. İşte On Numara çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar ve bilet sorgulama ekranı...

On Numara çekilişinde kazandıran numaralar açıklandı! 16 Kasım On Numara çekiliş sonuçları...

On Numara'da çekiliş heyecanı yaşandı. On Numara çekilişi Pazartesi ve Cuma olmak üzere haftanın iki günü gerçekleştiriliyor. Bu haftanın ilk On Numara çekilişi bu akşam yapıldı. On Numara'da büyük ikramiye 231 bin 766 TL.

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. 10 bilen 1 talihli 231.766,45 TL tutarında ikramiyenin sahibi olurken  9 bilen 54 kişi 2.270,60 TL, 8 bilen 795 kişi 192,75 TL, 7 bilen 6.900 kişi 42,20 TL, 6 bilen 40.136 kişi 7,60 TL ve son olarak 0 bilen 60.407 kişi 7,10 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

ON NUMARA ÇEKİLİŞİNDE KAZANDIRAN NUMARALAR İÇİN TIKLAYINIZ

On Numara çekilişinde kazandıran numaralar açıklandı 16 Kasım On Numara çekiliş sonuçları...

 

 

 

 

 

Meğer Türkçe biliyormuş...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Uyarılara rağmen maskesini düzgün takmayan ve Türkçe bilmediğini söyleyen yabancı uyruklu bir yolcu maske cezası yedikten sonra Türkçe konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet