Geri Dön

On Numara 30 Kasım sonuçları - On Numara çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

On Numara sonuçları büyük heyecanın ardından açıklandı. Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştiriliyor. İşte, 30 Kasım Pazartesi On Numara çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

On Numara 30 Kasım sonuçları - On Numara çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

Pazartesi ve cuma günleri Sisal Şans tarafından yapılan On Numara çekilişi canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleşiyor. Binlerce lira ödülüyle her hafta kazandıran On Numara nasıl oynanır? On Numara çekilişinde günün ödülü ise 130.541 TL olarak belirlendi. İşte, detaylar...

30 KASIM ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUCU

Haftanın iki günü kazandırmaya devam eden On Numara çekilişi kaldığı yerden devam ediyor. 30 Kasım Pazartesi çekilişini bekleyen vatandaşlar için saat 20:00'de noter huzurunda çekiliş yapıldı. Buna göre; 10 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti. 9 bilen 30 kişi ise 4.326,75 TL kazanıdı.

On Numara 30 Kasım sonuçları - On Numara çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

 ON NUMARA NASIL OYNANIR?

1 ile 80 numara arasından 22 numara çekilip, bu 22 numara arasından 10 adet numaranın bilinmesine dayanan bir oyun olan On Numara’da 10 numara bilenler, 9 numara bilenler, 8 numara bilenler, 7 numara bilenler, 6 numara bilenler ve hiç bilmeyenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler, kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de On Numara oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği On Numara’da her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgi ise https://www.millipiyangoonline.com/on-numara/kurallaradresinden sunuluyor.

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUCU SORGULAMA...

Fransa’da “küresel güvenlik” yasası protestoları devam ediyorFransa'da binlerce kişi, yoğun kar yağışına rağmen 80 farklı kent ve kasabada sokaklara dökülerek, tartışmalı “küresel güvenlik” yasasını protesto etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet