Geri Dön

On Numara sonuçları belli oldu! İşte On Numara çekilişinde kazandıran numaralar...

On Numara çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi akşamları düzenlenen On Numara'da bu akşamki çekiliş saat 20.00'da gerçekleştirildi. On Numara'da büyük ikramiye 304 bin 171 TL. Sonuçlar millipiyangoonline.com'da olacak.

On Numara sonuçları belli oldu! İşte On Numara çekilişinde kazandıran numaralar...

Pazartesi günlerinin vazgeçilmez şans oyunu olan On Numara bu akşam çekildi. Geçen hafta 1 kişinin büyük ikramiyeyi kazandığı On Numara çekilişinde bu hafta düşen numaralar sonrası 1 kişi büyük ikramiyeyi kazandı.

ON NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI

On numara'nın bu haftaki çekilişinde 10 bilen bir kişi 304 bin 171 lira 45 kuruşun sahibi oldu.

ON NUMARA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

On Numara sonuçları belli oldu İşte On Numara çekilişinde kazandıran numaralar...

KURALLAR

On Numara çok yakında Milli Piyangoonlien.com'da,.

Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

SEN SEÇ!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

ÇOKLU ÇEKİLİŞ!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İPTAL

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Osmaniye'de iki otomobil çarpıştıOsmaniye'de iki otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber