Geri Dön
GündemÖnce ikna etti sonra yaktı

Önce ikna etti sonra yaktı

Can Yılmaz, eşi Güllü Yılmaz ile iş yerinin servis aracının ön koltuğuna oturduğu için tartıştı.  Tartışma sonrasında ise eşinin üzerine benzin dökerek yaktı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan genç kadın, 12 günün sonunda yaşam mücadelesini kaybetti.

Önce ikna etti sonra yaktı

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma sonunda hazırlanan iddianame, Can Yılmaz hakkında ‘eşe karşı canavarca hisle kasten öldürme’, ‘çocuğa ve altsoya karşı canavarca hisle öldürmeye teşebbüs’ suçlarından ceza verilmesi talep edilirken kocanın, olaydan kısa süre önce gördüğü şiddet nedeniyle Kadın Sığınma Evi’ne yerleşen eşini, ikna edip eve döndürdüğü anlatıldı.

‘Ölmek istemiyorum’

Antalya’da kendisini başka kadınla aldattığını öğrenince ayrılmak isteyen dini nikâhlı eşi Gizem Çiçekalan’ı (31), hakkında uzaklaştırma kararı verilmesine rağmen gittiği evinde döner bıçağıyla 9 yerinden yaralayan B.K. (43), 5 ay sonra tahliye edildi. Tahliye kararı sonrası uyuyamadığını söyleyen Gizem Çiçekalan, “Yarım kalan işini tamamlamak için gelip beni öldürecek. Ölmek istemiyorum” dedi.

Annesini öldürdü

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bir kişi  tartıştığı annesini bıçakla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alındı. İddialara göre, Yurdagül Ö. (56) ile oğlu Hakan Ö. (32) arasında henüz belirlenemeyen nedenle  tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Hakan Ö, annesini bıçaklayarak   öldürdü.

Genç kızı katletti

Elazığ’ın Maden ilçesinde güvenlik korucusu olan Sebahattin Öztürk, bir yakınının cenazesine katılmak üzere geldiği Mersin’in Tarsus ilçesinde daha önce aralarında gönül ilişkisi olduğu öne sürülen Leyla Öztürk ile konuşmak istedi.

Genç kızın çalıştığı pastaneye gelen Öztürk ile genç kız arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Öztürk, yanında getirdiği tabancayı çekip, aynı zamanda akrabası olan Leyla Öztürk’e peş peşe ateş etti. Sebahattin Öztürk, ardından silahla intihara kalkıştı.

Genç kız olay yerinde yaşamını yitirdi yaralanan Öztürk ise hastanede tedavi altına alındı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Otomobil bariyerlere saplandıTEM Otoyolu, Ataşehir Bağlantı yolunda şerit değiştirmek isterken orta bariyerlere çarpan otomobilde 2 kişi yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler