Geri Dön

Onur Güvener anısına 16’ncı öykü yarışması

Milliyet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü merhum Eren Güvener’in trafik kazasında kaybettiği oğlu Onur Güvener adına düzenlenen öykü yarışmasının bu yıl 16’ncısı düzenliyor.

Onur Güvener anısına  16’ncı öykü yarışması

1998’de trafik kazasında yaşamını yitiren Onur Güvener adına, her yıl Uluslararası 118Y Lions Federasyonu Derneklerinden Kazasker Lions Kulübü’nün desteğiyle “Onur Güvener Öykü Yazma ve Anlatı Yarışması” düzenleniyor. Yarışmayla 10-12 yaş arasındaki çocukların yazdığı öykülerle, trafik kazalarına dikkat çekmek, bir nebze de olsa halkı aydınlatmak ve gençlere trafik bilinci yüklemek amaçlanıyor. Yazılan öyküler ön jüri tarafından değerlendirilecek ve seçilen 10 öğrenci, profesyonel tiyatro sanatçılarından ve profesyonel yazarlardan aldıkları sunum eğitiminden sonra büyük jürinin önüne çıkarak yazdıkları öyküleri sunacak. Yarışmaya katılacak çocukların öykülerini 5 Ocak 2019 tarihine kadar mail yoluyla filiztosyali@gmail.com adresine ulaştırması gerekiyor.

Bakan Berat Albayrak'tan Halkbank paylaşımıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, resmi Twitter hesabından Halkbank'a teşekkür etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber