Geri Dön

Otel odasında kendini vurdu

Ünlü sinema oyuncusu Harika Avcı’nın (60) bir süredir kaldığı Bostancı’daki otel odasında silahla intihara teşebbüs ettiği öğrenildi.

Otel odasında kendini vurdu

Edinilen bilgiye göre sanatçının kaldığı odadan dün sabah saatlerinde silah sesi duyuldu. Bunun üzerine odaya giren otel görevlileri Harika Avcı’yı kanlar içinde buldu. Avcı, ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştıma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Sanatçının hayati tehlikesinin bulunmadığı, göğüs ve kolundan yaralandığı öğrenildi. Yapılan müdahalenin ardından normal odaya alınan Avcı’nın, enfeksiyon riski nedeniyle birkaç gün hastanede kalacağı öğrenildi. Öte yandan polis de olaya ilişkin soruşturma başlatırken, bunalımda olduğu alkol problemi yaşadığı iddia edilen Avcı’nın kullandığı silahın kime ait olduğu ve olayın oluş şekliyle ilgili açıklama yapılmadı.

Uzaktan kumanda ile boy uzatmak mümkünOrtopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Erkam Kömürcü, fonksiyonel bir bozukluğa ve estetik ize yol açmadan insanların boylarının seanslarla 15-20 santimetreye kadar uzatılabileceğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber