Geri Dön

Öykü’ye umut olun...

İzmir’de yaşayan Çağdaş ve Eylem Şen Yazıcı çiftinin, Juvenil Miyelomonositik Lösemi (JMML) hastalığı tanısı konulan ve ilik nakli olmayı bekleyen kızları Öykü Arin (3.5) için başlatılan kök hücre kampanyaları sürüyor.

Öykü’ye umut olun...

Yardım çağrısında bulunan anne Eylem Yazıcı şunları söyledi:

“İlk bu tanı konulduğunda kötü bir şey hissetmedim. Bütün kalbimle hiçbir şüphe duymadım. Kaderci de değilim ama ‘yaşadıklarımızın başka bir anlamı vardır, bize bir şey düşündürüyor’ diye anlıyorum. İnsanlar birbirinin hayatlarını kurtarmak, çocukların hayatlarını kurtarmak için donör oluyorlar. Yaşatmak için kan vermek isteyen binlerce insan var. Bu sadece Öykü Arin’e değil, bütün çocuklara umut olacak. Birinin hayatını kurtarma şansı size geldiğinde, iki eliniz kanda olsa bile, o işi bırakıp o hayatı kurtarmanızı bir anne olarak istiyorum.”

Bursa’da şafak operasyonu! Mahalle ablukaya alındıBursa'da 600 polisle şafak saati dev uyuşturucu operasyonu gerçekleştirildi. Drone destekli yapılan operasyonda şehir adeta abluka altına alınırken, kapıların koçbaşlarıyla kırıldı. Operasyona Özel Harekat, Narkotim, Çevik Kuvvet, Yunus, Asayiş ekiplerinden oluşan 600 polis görev alırken, çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber