Geri Dön

Özdebir sınav sonuçları açıklandı mı?

Özdebir Türkiye Geneli TYT - AYT denemesinin ilki 25-26-27 Ekim'de gerçekleşti. Sınav sonrası üniversite adayları sonuçlara odaklandı. Peki sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özdebir sınav sonuçları açıklandı mı?

 

Özdebir sınavları yıl içerisinde belirli dönemlerde gerçekleşiyor. Üniversite adayları için güzel bir fırsat sağlayan sınavların ilki 25-26-27 Ekim tarihlerinde gerçekleşti. Sınavın yanıtları 28 Ekim'de yayımlanırken şimdi adaylar sonuç tarihini araştırıyor.

ÖZDEBİR SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Özdebir sınav sonuçları hakkında yapılan bir duyuru yok. Sonuçların 1 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Sonuç takibi yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız

ÖZDEBİR RESMİ SAYFA İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Son dakika! Sosyal medyada Betül Aşçı skandalı! Küçük kuzenine zorla sigara içirmeye çalıştıSon dakika haberine göre; sosyal medya, Betül Aşçı isimli kadının skandal görüntüleri ile çalkalanıyor. Küçük kız kuzenine sigara içirmeye çalışan ve bu görüntüleri yayınlayan Betül Aşçı büyük tepki çekti. Küçük kızın bu durumdan rahatsız olmasına aldırış etmeden sigara içirmek için zorlamaya devam eden Betül Aşçı, bu anları Instagram hesabından takipçileri ile canlı yayında paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber