Geri Dön
GündemÖzel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları açıklandı mı? ÖGG sonuçları nereden sorgulanır?

Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları açıklandı mı? ÖGG sonuçları nereden sorgulanır?

Özel Güvenlik Görevlisi sınavının sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 20 Şubat tarihinde yapılan ÖGG sınavının sonuçları ne zaman açıklanacak? Emniyet Genel Müdürlüğü merak edilen tarihi açıkladı. Sınavın soru ve cevapları da elektronik ortamda erişime açıldı. İşte ÖGG ile ilgili merak edilen soruların yanıtı...

Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları açıklandı mı? ÖGG sonuçları nereden sorgulanır?

Özel Güvenlik Görevlisi soru ve cevapları yayınlandı. 20 Şubat 2021 tarihinde yapılan ÖGG sınavının soruları Emniyet Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinde erişime açıldı. Adaylar; www.egm.gov.tr adresinden sorulara erişim sağlayabiliyor. Peki, sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖGG SINAV SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖGG SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

20 Şubat 2021 tarihinde yapılan ÖGG sınav sonuçları 12 Mart tarihinde erişime açılacak. Adaylar sınav sonuçları www.egm.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ile sorgulayabilecek.

Bakan Akar'dan Rusya ve Ukrayna mesajıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ukrayna-Rusya arasındaki krize ilişkin son dakika açıklamalarda bulundu. Bakan Akar, "Biz her zaman söylediğimiz gibi, uluslararası hukuk çerçevesinde toprak bütünlüğüne saygılı bir şekilde, barışçıl yollarla, Rusya ve Ukrayna arasındaki gerginliğin bir an önce bitmesinden yanayız." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet