Geri Dön
GündemÖzel yetenek KYK yurt başvurusu ne zaman yapılacak 2021? KYK özel yetenek yurt başvurusu nasıl yapılır?

Özel yetenek KYK yurt başvurusu ne zaman yapılacak 2021? KYK özel yetenek yurt başvurusu nasıl yapılır?

Özel yetenek KYK yurt başvurusu öğrenciler tarafından araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde KYK yurt sonuçları açıklandı. Özel yetenek öğrencilerinin KYK yurt başvuruları merak ediliyor. Peki Özel yetenek KYK yurt başvurusu ne zaman yapılacak 2021?

Özel yetenek KYK yurt başvurusu ne zaman yapılacak 2021? KYK özel yetenek yurt başvurusu nasıl yapılır?

Özel yetenek KYK yurt başvuruları yakından takip edilen konular arasında bulunuyor. Özel yetenek başvurusu ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklama geldi. Öğrenciler heyecanla KYK özel yetenek başvuru tarihlerini bekliyorlar. Peki Özel yetenek KYK yurt başvurusu ne zaman 2021?

ÖZEL YETENEK KYK YURT BAŞVURUSU NE ZAMAN?

Özel yetenek KYK yurt başvurusunun yapılacağı tarih henüz belli olmadı. Özel yetenek ile ilgili Özel yetenek KYK yurt başvurusu ile ilgili geçtiğimiz günlerde şu açıklama yapıldı; "10 Eylül 2021 tarihinden sonra kayıt yaptıracak olan ek kontenjan, yatay dikey geçiş, özel yetenek, lisansüstü, yurtiçi, yurtdışı değişim programı öğrencileri ve kendi imkanları ile ülkemize eğitim görmek için gelen uluslararası öğrencilere ait yurt başvuruları ise ilerleyen tarihlerde alınacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Müzisyenin sazını kırıp yüzüne tekme attı! Gaziantep Valiliği açıklama yaptıGaziantep’te düğünde istek parçayı hemen çalmayan müzisyen Erdal Erdoğan'ın sazını kırıp yüzüne tekme atan H.K. gözaltına alındı. Olaya ilişkin görüntülerin sosyal medyada 'ırkçı saldırı' olarak paylaşılması üzerine Gaziantep Valiliği açıklama yaptı. Valilik, "Kürtçe müzikten kaynaklanan ırkçı bir saldırı olduğuna dair yapılan art niyetli paylaşımlar gerçeği yansıtmamaktadır" denildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler