Geri Dön

Özlem Yıldız kaç yaşında?

Bir dönem güzellik yarışmasında aldığı derece ile tanınmaya başlayan Özlem Yıldız, Çarkıfelek yarışmasındaki hostesliği ile yıldızı parladı. 2005 yılında evlendiği Sinan Serter ile olan evliliğinden bir oğlu vardır. Özlem Yıldız ve Sinan Serter 2013 yılında boşanmıştır. Peki, Özlem Yıldız kaç yaşında?

Özlem Yıldız kaç yaşında?

13 Aralık 1980 yılında Antalya'da doğdu.

İstanbul Suadiye Lisesi'nde okudu. Özlem Yıldız, 1996 yılında ATV'nin Güzellik Yarışması'nda dereceye giremedi ancak güzellik yarışmasından sonra ATV’de açılacak olan bir müzik kanalı için teklif aldı.

1995 yılında VJ’lik yapmaya başladı. 1-1,5 sene kadar VJ’lik yaptıktan sonra, Genç TV’ye geçti. O dönemde Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programı yeni başlamıştı, oradan bir teklif aldı.

90'lı yılların sonunda Çarkıfelek’te hostes olarak çalışırken daha çok insan tarafından tanınmaya başladı. Daha sonra Mehmet Ali Erbil ile nişanlandı kısa bir süre sonra ayrıldılar.

Sonrasında 90lı yıllarda Kuşum Aydın ile birlikte sabah programı Sabah Şekerleri’ni sundu. Daha sonra Pazar Sürprizi programını sunmaya başladı.

2000 yılında da Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen'in başrolde oynadığı Hemşo filminde Marianna rolünü oynadı.

2005 yılında Armatör Sinan Serter ile evlendi. Evlendikten sonrada 3-4 sene televizyon programlarına ara verdi. 2006 yılında Demir adında bir oğlu oldu.

2011 yılında TV8’de hafta içi her hün “Aklımıza Takıldı” programını sundu. “Her Şey Dahil” programını sundu.

3 Ekim 2013 tarihinde Sinan Serter ile boşandı.

Doğal gaz faturalarının nasıl düşürüleceğini sosyal medyadan duyurdu! Suçüstü yakalandı!İzmir'de doğal gaz sayaçlarının mührünü kırarak endeksi geriye çektiği iddiasıyla polis tarafından yakalanan şahıs tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber