Geri Dön

Özlem Yıldız kimdir? Özlem Yıldız kaç yaşında?

Özlem Yıldız, Kanal D ekranında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Özlem Yıldız kariyerine 1995 yılında VJ'lik yaparak kariyerine adım attı. VJ'lik kariyerinin ardından Genç TV'de işe başlayan Özlem Yıldız, Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında hostes olarak çalışmaya başladı. Peki Özlem Yıldız kimdir?

Özlem Yıldız kimdir? Özlem Yıldız kaç yaşında?

Özlem Yıldız, Kanal D ekranında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Kariyerine 1995'li yıllarda başlayan Özlem Yıldız, Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında 90'lı yıllarda damga vurdu. Kuşum Aydın ile birlikte sabah programı sunuculuğuda yapan Özlem Yıldız, magazin programı sunuculuğunu da üstlendi. İşte Özlem Yıldız hakkında merak edilen detaylar...

ÖZLEM YILDIZ KİMDİR?

13 Aralık 1980 yılında Antalya'da doğdu.

İstanbul Suadiye Lisesi'nde okudu. Sinem adında bir kız kardeşi de vardır. Babası Ertuğrul Yıldız bir tekstil şirketinin satış müdürü, anne Sevgi Yıldız ise ECA'dan emekli ev kadını.

Özlem Yıldız, 1996 yılında ATV'nin Güzellik Yarışması'nda dereceye giremedi ancak güzellik yarışmasından sonra ATV’de açılacak olan bir müzik kanalı için teklif aldı.

1995 yılında VJ’lik yapmaya başladı. 1-1,5 sene kadar VJ’lik yaptıktan sonra, Genç TV’ye geçti. O dönemde Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programı yeni başlamıştı, oradan bir teklif aldı.

90'lı yılların sonunda Çarkıfelek’te hostes olarak çalışırken daha çok insan tarafından tanınmaya başladı. Daha sonra Mehmet Ali Erbil ile nişanlandı. Ancak bir süre sonra araları açılarak nişan bozuldu.

Sonrasında 90lı yıllarda Kuşum Aydın ile birlikte sabah programı Sabah Şekerleri’ni sundu. Daha sonra Pazar Sürprizi programını sunmaya başladı.

Nazara çok inanan Özlem Yıldız’a babaannesi devamlı kurşun döküyor ve boynunda onu koruduğuna inandığı bir dua taşıyor.

Özlem Yıldız, 2000 yılında da Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen'in başrolde oynadığı Hemşo filminde Marianna rolünü oynadı.

Özlem Yıldız, 2005 yılında Armatör Sinan Serter ile evlendi. Evlendikten sonrada 3-4 sene televizyon programlarına ara verdi. 2006 yılında Demir adında bir oğlu oldu.

Özlem Yıldız, 2011 yılında TV8’de hafta içi her hün “Aklımıza Takıldı” programını sundu. “Her Şey Dahil” programını sundu.

Özlem Yıldız 3 Ekim 2013 tarihinde Sinan Serter ile boşandı.

1977 model otomobil ilk günkü orijinalliğini koruyorEskişehir’de sahibinin satışa çıkardığı 44 yıllık otomobil ilk günkü orijinalliğiyle görenleri kendine hayran bırakırken, sıfır kilometre araç fiyatına olması ise dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber