Geri Dön

Parkta bıçaklanan şahsın yalanını polis ortaya çıkardı!

Samsun'da işten evine giderken parkta bıçaklı saldırıya uğrayan bir kişinin bıçaklandığı yerin farklı bir ilçe olduğunu ve bıçaklayanların da yabancı uyruklu olmadığını polis ortaya çıkardı.

Parkta bıçaklanan şahsın yalanını polis ortaya çıkardı!

Edinilen bilgiye göre, pastanede çalışan T.K. (25) parkta bıçaklanmış halde arkadaşı tarafından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan T.K. kendisinin Canik ilçesi Yeni Mahalle'de bulunan Emine Kefeli Parkı'nda bakışma yüzünden Suriye uyruklu 3 kişinin saldırarak bıçakladığını ileri sürdü.

Canik İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Bürosu ekipleri yaptıkları araştırmada T.K.'nin doğru söylemediğini ve kendisini Suriyelilerin değil, tanıdığı ve olay öncesi telefonla konuşup buluştuğu R.M.'nin bıçakladığını, bıçaklama olayının da İlkadım ilçesi Kadıköy Mahallesi Kadıköy Parkı'nda meydana geldiğini ortaya çıkardı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

 

1 hafta boyunca her gece geldi, yaptıkları isyan ettirdiSamsun'da oto aksesuar dükkanın kepenk kilidini bozan Berkan B. bir hafta boyunca her gece gelip hırsızlık yaptı. Olay ürün kutularının boş olduğunu fark eden dükkan sahibinin güvenlik kamerası görüntülerini izlemesiyle ortaya çıktı. Olayı anlatan iş yeri sahibi Ahmet Kılıç; İçeri girdikten, ürünleri aldıktan sonra dükkanı düzenleyip çıkmış. Benim malzemeleri sağda solda başka dükkanlara satmış, 500 liralık malı 100 liraya, 50 liraya vermiş. Bazılarına far hediye etmiş, sanki sevgililer gününde sevgilisine hediye ediyor” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet