Geri Dön

Parviz Abdullayev kimdir? Survivor Parviz Abdullayev kaç yaşında?

Parviz Abdullayev, Survivor Ünlüler takımında yarışacak olan isimler arasında yer alıyor. Survivor'da bu yılın iddialı isimleri arasında yer alan Parviz Abdullayev 5 Ocak 1986 yılında Azerbeycan'da dünyaya geldi. Şimdiye kadar 55 kez profesyonel dövüşe katılan Parviz Abdullayev 49 zafer, 26 nakavt ve 6 yenilgi aldı. Peki Parviz Abdullayev kimdir?

Parviz Abdullayev kimdir? Survivor Parviz Abdullayev kaç yaşında?

Survivor Ünlüler takımında yer alan Parviz Abdullayev kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Pazar akşamı ilk bölüm ile ekrana gelecek olan Survivor 2020'de Parviz Abdullayev'in nasıl bir performans sergileyeceği büyük merak konusu

PARVİZ ABDULLAYEV KİMDİR?

Parviz Abdullayev 5 Ocak 1986 yılında Azerbaycan'da doğdu. Şimdiye kadar profesyonel olarak 55 dövüşe katıldı. Bu dövüşlerden 49 zafer, 26 nakavt ve 6 yenilgi aldı. 2010 yılında Azerbaycan'da yılın ilk 10 sporcusundan biri ilan edildi. Parviz Abdullayev, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından spordaki başarısından dolayı yeni bir daire ile ödüllendirildi.

Parviz Abdullayev 2011'den beri "Cobra" kickboks kulübüne liderlik ediyor.

2013 yılından bu yana Olağanüstü Haller Bakanlığı Spor Sağlıklı Merkezinde katkıda bulunmaktadır. Gabala Spor Kulübü'nü temsil etmektedir. Evli ve 2 oğlu var. Genç olmasına rağmen oğlu Yusif'i boksta eğitiyor.

 

 

Rize'de sokak ortasında kan donduran anlar!Rize'de sokak ortasında eski kocası tarafından silahla vurulan kadın ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber