Geri Dön

Payitaht Abdülhamid 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Suikast...

Payitaht Abdülhamid dün akşam 71. son bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı dizinin 72. yeni bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlandı. Düzenlenen suikast ortalığı birbirine katıyor.

Payitaht Abdülhamid 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Suikast...

TRT 1 ekranında yayınlanan Payitaht Abdülhamid 71. bölümü ile ekrana geldi. Cuma akşamları ekrana gelen Payitaht Abdülhamid'de bu hafta anlaşma için Abdülhamid'in önüne konulan şart elini kolunu bağladı. Payitaht Abdülhamid son bölüm ardından 72. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 72. BÖLÜM FRAGMAN

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 71. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rothshild’in anlaşma için koyduğu şart, Abdülhamid’in elini kolunu bağlar.
Halil Halid ve ekibi Camgöz’ün acısını yaşarken, Camgöz’den kalan bir sandıktan çıkanlar, hepsini alt üst eder ve dönülmez bir yola iter.

Vembery, Rothshild’in tehdidiyle yine Abdülhamid aleyhine çalışmak mecburiyetinde kalır. Abdülhamid Hafaya-i esrara ulaşmaya çalışırken Vembery de peşlerine düşer. Abdülhamid’in hayır için açmaya niyetlendiği Darulhayr-ı Ali, Rothshild ve Jorris için hain bir tuzağın kapanı olur.

Abdülhamid’e açılışta bir suikast olabileceğini düşünen Bidar, açılışa gitmesine mani olmaya çalışır. Bu arada Abdülhamid’le eş zamanlı, Şivenaz’ın kendisini öldürmek amaçlı giriştiği teşebbüsten habersizdir.

Şivenaz, amacına ulaşıp Bidar’ı öldürebilecek mi? Kendisine suikast yapılacağı istihbaratını alan Abdülhamid ne yapacak? Ona inananları, milletini hayal kırıklığına uğratmamak için tuzağı görüp bile bile bu kapana girecek mi?

MSB'den 'sosyal mesafe' videosuMilli Savunma Bakanlığı'nca Mehmetçiğin koronavirüsle mücadele kapsamında, dinlenme alanlarında sosyal mesafe kuralına dikkat ettiğine ilişkin video paylaşıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber