Geri Dön
GündemPazar günü marketler kaça kadar açık, ne zaman kapanıyor 2021? Hafta sonu sokağa çıkma yasağında marketler kaçta kapanıyor?

Pazar günü marketler kaça kadar açık, ne zaman kapanıyor 2021? Hafta sonu sokağa çıkma yasağında marketler kaçta kapanıyor?

Sokağa çıkma yasağında marketlerin çalışma saatleri merak konusu. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanışı illerin risk durumlarına göre değişiyor. Bireyler ise hafta sonu sokağa çıkma yasağın marketlerin açılış ve kapanış saatlerini araştırıyorlar. Peki pazar günü marketler kaça kadarı, ne zaman kapanıyor 2021?

Pazar günü marketler kaça kadar açık, ne zaman kapanıyor 2021? Hafta sonu sokağa çıkma yasağında marketler kaçta kapanıyor?

Marketler hafta sonu belirli saatleri arasında hizmet veriyor. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı bugün kırmızı ve turuncu renk kodlu illerde gün boyu uygulanacak. Sokağa çıkma yasağında marketlerin çalışma saatleri ise bireyler tarafından araştırılıyor. Peki 4 Nisan'da marketler saat kaça kadar açık? İşte amarketlerin çalışma saatleri...

MARKETLER SAAT KAÇA KADAR AÇIK?

Marketlerin çalışma saatleri merak ediliyor. İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine Koronavirüs Tedbirlerinin Gözden Geçirilmesi Genelgesinde marketlerin çalışma saatleri ile ilgili ayrıntılar yer aldı. İşte genelgede marketlerin çalışma saatleri ilgili yer alan detaylar;

"Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulama biçimine göre Cumartesi ve/veya Pazar günü market, bakkal, manav, kasap, kuruyemişçiler ve çiçekçiler 10.00 - 17.00 saatleri arasında açık olacak. Yine belirtilen süre içerisinde marketler, bakkallar, manavlar, kasaplar, kuruyemişçiler ve çiçekçiler telefonla ya da online olarak aldıkları siparişleri teslim edebilecek."

Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıSağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet