Geri Dön
GündemPencerenin demir korkuluklarına sıkışan yavru kedi kurtarıldı

Pencerenin demir korkuluklarına sıkışan yavru kedi kurtarıldı

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, bir apartmanın alt katında bulunan iş yerindeki pencerenin demir korkuluklarına sıkışan yavru kedi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Pencerenin demir korkuluklarına sıkışan yavru kedi kurtarıldı

İlçenin Sanat Sokağı'nda bulunan bir apartmanın alt katındaki iş yerinin penceresinin demir korkuluklarına sıkışan kediyi görenler belediye ekiplerine haber verdi. Yüksekova Belediyesi iftaiye ekipleri, kediyi kurtarmak için yoğun bir çaba sarfetti. Ekipler, çevrede toplanan vatandaşlarla birlikte sıkıştığı parmaklıklara ulaşarak yavru kediyi kurtardı. Kurtarılan kedi kaçarak gözlerden kayboldu.

Pencerenin demir korkuluklarına sıkışan yavru kedi kurtarıldı

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler