Geri Dön
GündemPendik’te dehşet anları! Yangını görünce gözyaşlarına boğuldu

Pendik’te dehşet anları! Yangını görünce gözyaşlarına boğuldu

İstanbul Pendik’te bir gecekondunun çatısında henüz bilinemeyen bir nedenle yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin kısa sürede söndürdüğü yangın sırasında bir kadın dumandan etkilenerek ambulansta tedavi edildi. Evin sahibi kadın ise çıkan yangın nedeniyle gözyaşlarını tutamadı.

Pendik’te dehşet anları! Yangını görünce gözyaşlarına boğuldu

Yangın, saat 13.00 sıralarında Dumlupınar Mahallesi Niyazi Mısri Caddesi'nde bulunan tek katlı bir gecekondunun çatısında çıktı. Henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangını gören komşular, itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekipleri, kısa sürede yangını söndürdü.

Polis ekipleri ise olay yerinde güvenlik önlemi aldı. Cadde üzerinde bulunan bir kadın da dumandan etkilenince sağlık ekipleri tarafından ambulansta tedavi edildi. Yangın nedeniyle gecekondunun çatısında hasar oluşurken, polis ekipleri yangınla ilgili soruşturma başlattı. 

EVİN SAHİBİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Gecekonduda yaşayan Ayşe Keskin ve akrabası Fikriye Akbaşa, itfaiye ekipleriyle konuşurken gözyaşlarını tutamadı. Ayşe Keskin "Evde bulaşıkları yıkıyordum. Dışarıdan 'yangın var' diye bağıranları duydum. Dışarıya çıktım ki çatı yanıyordu" dedi. Ayşe Keskin'in akrabası Fikriye Akbaşa ise "Yangın sırasında ben karşı komşudaydım. Benim görümcemin evi yanan yer. Bizde çok şükür bir şey yok" diye konuştu.

 

 

 

Radyasyon Onkolojisi Tedavisinde Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet