Geri Dön

Photo Maraton bugün yapılıyor

Coşkun Aral’ın başkanlığındaki Fotoğraf Organizasyonları Derneği (FOTON) tarafından bu sene üçüncü kez İstanbul’da düzenlenecek olan PhotoMaraton, bugün Sirkeci - Beyazıt - Galata meydanlarında fotoğrafseverleri bir araya getirecek.

Photo Maraton bugün yapılıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ve Nikon markasının ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlikte 100 bin TL değerinde ödül verilecek.

Sirkeci’de başlıyor


PhotoMaraton’da dijital, analog, cep telefonu ve video kategorileri var. Etkinlik, Kovid önlemleri alınarak Sirkeci Tren Garı’nda 10.30’da başlayacak. İster amatör ister profesyonel olsun fotoğrafa gönül vermiş herkes etkinliğe katılabilecek. Fotoğrafçılar Beyazıt ve Galata rotasını izleyerek turu saat 21.00’de Taksim’de bitirecekler.

Aracını satmak isterken dolandırıcıların hedefi oldu!Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde 52 bin TL değerindeki otomobilini satmak için ilana koyan Mustafa Demir (26) dolandırıcıların hedefi oldu. Aracı satmakta anlaştığı kişinin 'Parayı EFT ile gönderiyorum' sözüne inanan Demir, noter aracılığıyla aracın satışını verdi. 2 gün beklemesine rağmen para kendisine ulaşmayan Demir, aracın plakasının değiştirilip, başka birine satıldığını öğrenince dolandırıldığını anlayıp, suç duyurusunda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet