Geri Dön
GündemPınar Saka kimdir? (Survivor ünlüler)

Pınar Saka kimdir? (Survivor ünlüler)

Survivor ünlüler takımda yer alan Pınar Saka adanın iddialı isimleri arasında yer alıyor. Milli atlet Pınar Saka yarışmalarda gösterdiği performansı ile dikkat çekiyor. Ada hayatında herkese karşı ılımlı davranan yarışmacı bayan yarışmacılar arasında performansı ile öne çıkıyor. Peki Pınar Saka kimdir?

Pınar Saka kimdir? (Survivor ünlüler)

Pınar Saka, Survivor 2017 ünlüler takımında yarışıyor. Pınar Saka'nın aynı zamanda başarılı bir Milli atlet olduğu biliniyor. Peki Pınar Saka bugüne kadar hangi başarılara imza attı. İşte Pınar Saka hakkında merak edilen soruların yanıtları...

PINAR SAKA TWİTTER HESABI

PINAR SAKA KİMDİR?

Pınar Saka 5 Kasım 1985 doğumludur. 100, 200 ve 400 metre kategorilerinde yarışır. Almería, İspanya'da düzenlenen 2005 Akdeniz Oyunları'nda 400m ve 4x 400m bayrak kategorisinde yarıştı. Takım arkadaşları Birsen Bekgöz, Özge Gürler ve Binnaz Uslu'yla beraber 3:40.75' dereceleriyle bronz madalyanın sahibi oldular.

PINAR SAKA PUAN SIRALAMASINDA 4. SIRADA

Pınar Saka kimdir (Survivor ünlüler)

Tam kapanmanın ardından gözler orada! Talep yağıyorTürkiye'de pandemi sürecinde evde kalanlar, yaz dönemi için doğa ve kültür turlarını tercih etmeye başladı ve rezervasyonlar zirveye çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet