Geri Dön
GündemPınar Saka kimdir? (Survivor Ünlüler takımı)

Pınar Saka kimdir? (Survivor Ünlüler takımı)

Milli atlet Pınar Saka Survivor ünlüler takımında yer alıyor. Ünlüler takımında bayanlar arasında performans olarak en önemli isimlerden biri olan Pınar Saka yarışmalarda takımını sırtlayan isimlerin başında geliyor. Peki Pınar Saka kimdir?

Pınar Saka kimdir? (Survivor Ünlüler takımı)

Pınar Saka Survivor Ünlüler takımında çizdiği başarılı grafik ile dikkat çekiyor. Yarışmalarda gösterdiği üst düzey performansla adeta takımını sırtlayan isimler arasında yer alan Milli atlet Pınar Saka'nın kariyeri ve hayatı hakkında merak edilenleri sizin için derledik. Peki Pınar Saka kimdir?

PINAR SAKA KİMDİR?

Pınar Saka 5 Kasım 1985 doğumludur. 100, 200 ve 400 metre kategorilerinde yarışır. Almería, İspanya'da düzenlenen 2005 Akdeniz Oyunları'nda 400m ve 4x 400m bayrak kategorisinde yarıştı. Takım arkadaşları Birsen Bekgöz, Özge Gürler ve Binnaz Uslu'yla beraber 3:40.75' dereceleriyle bronz madalyanın sahibi oldular.

Pınar Saka kimdir (Survivor Ünlüler takımı)

Pençe operasyonlarında tespit edilen mağara kullanılamaz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında tespit edilen sığınak, barınak, mağara, silah ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet