Geri Dön

PMYO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? PMYO Eğitim sonu sınav sonuçları...

2019-2020 PMYO 2. Sınıflar Eğitim Sonu Sınavı bugün uygulanıyor. Polis Akademisi tarafından uygulanan eğitim sonu sınavına katılan öğrenciler, sınav sonrasında sonuçlar için meraklanmaya başladı. Peki PMYO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi Başkanlığı sınav sonuçları tarihi yayımladı mı?

PMYO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? PMYO Eğitim sonu sınav sonuçları...

2019-2020 Eğitim yılının 2. sınıflar PMYO eğitim sonu sınavı için hazırlıklar devam ediyor. Sınava katılım sağlayacak adaylar hem sınav tarihlerini hem de sınav yerlerini merak ediyor. İşte PMYO eğitim sonu sınavı hakkında bilinmesi gerekenler...

PMYO 2. SINIFLAR EĞİTİM SONU SINAVI NE ZAMAN?

03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliği hükümleri gereği, 2019-2020 eğitim öğretim yılında Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüklerinde eğitimlerini başarı ile tamamlayarak mezun olacak öğrencilerin sınavları;

04-05 Eylül 2020 tarihlerinde uygulanacak.

PMYO 2. SINIFLAR EĞİTİM SONU SINAV YERLER BELLİ Mİ?

Sınavlar, adayların öğrenim gördükleri Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüklerinde yapılacaktır.

PMYO SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

PMYO sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belirlenmedi. Polis Akademisi konuya ilişkin duyuru yayımladığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

 

Enkaz altındaki Buse kurtarıldı!Bakan Pakdemirli'nin 283 sokaktaki enkaz altından konuştuğu Buse Hasdemir 9,5 saat sonra kurtarıldı. Enkaz altından yaklaşık 9,5 saat sonra çıkarılan Buse Hasyılmaz, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber